Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Rawiczów - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Grądy

Grądy(Rawiczów + 25 km)

1 390 000 zł270,48 m² 5 139,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący budynek jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, w powiecie grodziskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Franciszków(Rawiczów + 14 km)

790 000 zł146 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Przedstawiam Państwu wspaniałą nieruchomość, w stanie deweloperskim w przepięknej zielonej lokalizacji- franciszków, gmina Wiskitki. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Franciszków(Rawiczów + 14 km)

1 089 000 zł150 m² 7 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Numer oferty w biurze 6942 Jeżeli szukacie Państwo domu w cichej, spokojnej lokalizacji, ta oferta jest odpowiednia! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów(Rawiczów + 25 km)

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów(Rawiczów + 22 km)

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mszczonów

Mszczonów(Rawiczów + 23 km)

1 070 000 zł168 m² 6 369,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i wygodę codziennego życia. Nieruchomość: dom o powierzchni 168 m z garażem jednostanowiskowym, położony na działce 720.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żyrardów

Międzyborów,Żyrardów(Rawiczów + 22 km)

1 050 000 zł173,50 m² 6 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

tel.   . - oferta na wyłączność - Szukasz przestronnego, wygodnego domu w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta i PKP? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Wiskitki

Wiskitki(Rawiczów + 22 km)

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

Przestronny dom o pow.165,63 m2 w uroczym miejscu, położony na działce 945 m2. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Grabina Radziwiłłowska

Grabina Radziwiłłowska(Rawiczów + 11 km)

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Numer oferty w biurze 6757 Polecamy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 12.900m2 w kształcie długiego prostokąta o szerokości 18m z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów(Rawiczów + 22 km)

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom 400m2 na działce 400m2 w samym Centrum Żyrardowa obok targowiska miejskiego. Budynek składa się z 2 pięter i piwnicy pod całym budynkiem. Parter: dwa lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Rawiczów

Rawiczów,łódzkie

990 000 zł182 m² 5 441,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Jeśli szukasz domu z dala od zgiełku miejskiego, w cichej okolicy, blisko lasu - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Sąsiedztwo Puszczy Bolimowskiej daje duże możliwości dla osób aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rawiczów

Rawiczów,łódzkie

1 550 000 zł223 m² 6 950,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Do sprzedania absolutnie wyjątkowa nieruchomość! Nowoczesny, inteligentny, w pełni wyposażony, energooszczędny i samowystarczalny dom, położony 4 km od Skierniewic. Jedyny taki na świecie,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij